O Post Ragnarök

 

Działalność zespołu opiera się na czterech filarach:

I. Promujemy szeroko rozumianą kulturę, zarówno słowiańską, Polską, jak i międzynarodową, w formie luźnych i indywidualnych interpretacji prezentowanych przez twórców z nami współpracujących. *

II. Zrzeszamy i współpracujemy z artystami/rzemieślnikami/twórcami wielu dziedzin, oferując im sposobność przedstawienia, promocji, a nawet sprzedaży dzieł własnej ciężkiej pracy, poprzez prezentowanie ofert za pomocą naszej witryny www.

III. Nigdzie się nie spieszymy i dobrze się bawimy. Działalność zespołu nie jest ukierunkowana na pracę czysto zarobkową ***, ergo, większość projektów trafiających do publikacji jest całkowicie darmowa (do pobrania/odsłuchania), a pracy na takich zasadach nie sprzyja pośpiech, poza tym… Nie lubimy się spieszyć. ****

IV. Od każdej osoby, jak od siebie samych, oczekujemy tego samego, co sami oferujemy: Szacunku. Pamiętajcie o tym, rozmawiając z nami na konwentach i ulicach lub zwyczajnie komunikując się w sieci.

 

Prawa autorskie

Post Ragnarök ©, jak Studio Post Ragnarök ©, poza własną oryginalną, twórczością, wykorzystuje materiały na wolnej licencji nie obciążone prawami osób trzecich. Działalność twórcza jest objęta wyłącznymi prawami autorskimi, a wszelkie materiały przez nie publikowane nie mogą być przetwarzane bez wiedzy, ani zgody autorów w inny sposób, niż formie w jakiej zostały oficjalnie udostępnione odbiorcom.

 

 

* To znaczy, że wśród osób z nami pracujących znajdziecie zarówno muzyków, literatów, językoznawców, jak również ilustratorów, grafików, kosmetyków, tancerzy, fotografów, kowali, a nawet instruktorów siłowni.**

** Jak to? Instruktorów siłowni? – A nie słyszeliście o kulturze fizycznej? 🙂
Nie chodzi tylko o instruktorów siłowni, ale tak, również ta grupa ludzi parająca się tego rodzajem pożytku społecznego, stanowi grono ludzi, z którymi aktywnie współpracujemy.

I to, od samego początku.

*** Co nie znaczy, że każda forma współpracy jest darmowa (np. zlecenia nagrań).

Niewykluczone jest również, iż w sprzedaży pojawią się tematyczne gadżety związane z produkcją.

**** Publikacje Post Ragnarök ©, oraz Studio Post Ragnarök © objęte są wyłącznymi prawami autorskimi, wszelkie materiały przez nie publikowane nie mogą być przetwarzane bez wiedzy, ani bez zgody autorów, w inny sposób, niż formie w jakiej zostały oficjalnie udostępnione odbiorcom.